Wydruki wielkoformatowe

Zakład fotograficzny Kokocolor w Świebodzinie posiada niezwykle bogatą ofertę usług fotograficznych. Oprócz wykonywania fotografii ślubnych oraz zdjęć biometrycznych do dokumentów, proponujemy realizację wydruków wielkoformatowych w jakości fotograficznej. Nasz zakład wyposażony jest w maszynę Epson 11880 pro, która pozwala nam m.in. na wykonywanie fototapet oraz zdjęć na płótnie lub piance w wielkim formacie 110×300 cm. Maszyna realizuje wydruki wielkoformatowe najwyższej jakości.

 • Fototapety           NOWOŚĆ !
  Fototapety to nowoczesna forma aranżacji ścian. Wasz ulubiony kadr, grafika czy motyw może wypełnić, ożywić wnętrze i nadać mu wyjątkowego charakteru.
 • Zdjęcia na płótnie,
  Płótno malarskie canvas będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do Twojego domu. Możesz wydrukować na nim swoje ulubione zdjęcie w kolorze, sepii czy czarno-białe. Umieszczenie najpiękniejszych rodzinnych chwil to bardzo miły akcent w aranżacji wnętrz, a także świetny pomysł na prezent.
 • Zdjęcia wielki format 100 cm x 300 cm,
  Wydruki wielkoformatowe to przede wszystkim zdjęcia w wielkim formacie. Będą wyjątkowo prezentowały się w ramie lub antyramie na ścianie.
 • Plakaty reklamowe od 29 PLN netto,
  To właśnie obrazy i kolory najlepiej przemawiają do klienta – wydrukujemy dla Was ciekawy, estetyczny i rzucający się w oczy plakat reklamowy z wysokiej jakości materiałów.
 • Druk cyfrowy kolor A3 od 3 PLN,
  Nowoczesny i wygodny druk cyfrowy pozwala nam na sprawną realizację zamówień. Oferujemy wysoką jakość oraz korzystną cenę usług fotograficznych.
 • Wydruki projektów architektonicznych 110 cm x 300 cm,
  Zapraszamy firmy budowlane i projektowe do współpracy z naszym zakładem fotograficznym – wydrukujemy i wykonamy ksero projektów architektonicznych i planów.
 • Zdjęcia na piance,
  Jednym z wariantów druku wielkoformatowego w naszym zakładzie fotograficznym jest zdjęcie na piance. Pianka jest sztywna, dzięki czemu fotografia prezentuje się na niej estetycznie i nie wymaga dodatkowej ramki.